X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çıldır’da AK Parti’ye Katılım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çıldır’da AK Parti’ye Katılım

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 12:36
FOTOĞRAF: SENEMOĞLUNUN KATILIM RESMİ (KOD: SENEM,SENEM1)
Çıldır’da AK Parti’ye Katılım

30 Mart Yerel seçimlerinde Demokratik Sol Parti’den Çıldır Belediye Meclis üyesi seçilen Necati Senemoğlu, partisinden istifa ederek AK Parti’ye katıldı.
Adalet ve Kalkınma Partisi Çıldır İlçe Başkanlığında partiye katılan Necati Senemoğlu “İlçemizi daha iyi noktalara taşıyarak Adalet ve Kalkınma Partisinin 2023 hedefinde ilçemizin kalkınmasına katkı sunmak amacıyla bu kararı aldım. Ümit ediyorum ki Çıldır halkı da bu kararımı destekleyerek ilçemizin kalkınmasında desteğini AK Parti’den yana kullanacaktır." dedi.
AK Parti Çıldır İlçe Başkanlığında gerçekleşen katılımda AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural, AK Partili Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu ve AK Parti Çıldır İlçe Teşkilat Başkanı Engin Coşkun, katıldı. Senemoğlu’ndan AK Partiye katılım başvurusunu alan Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural, "Partimiz gün geçtikçe güç kazanarak yoluna devam etmektedir. Sayın Senemoğlu’nun da partimize katılarak gücümüze güç katmıştır. Yakalaşan Genel seçimlere İlçe teşkilatımız, Kadın Kollarımız,Gençlik kollarımız ve Ak Parti mensuplarıyla beraber daha öz verili ve koordineli bir şekilde çalışarak büyük başarılara imza atacağız” dedi.
AK Partili Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu"da, "30 Mart yerel seçimlerin olduğu gibi Sayın Senemoğlu bugün de bizlerle beraber hareket ederek İlçemizin gelişmesine katkı sunulacaktır. Aldığı bu karardan dolayı kendisi tebrik ediyorum” dedi.