X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Dualar Aylin İçin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Dualar Aylin İçin

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 13:58
KUŞADASI’NDA YAŞAYAN KALP HASTASI LİSE İKİNCİ SINIF ÖĞRENCİSİ AYLİN KÜTÜKÇÜ, CHP AYDIN MİLLETVEKİLİ METİN LÜTFİ BAYDAR VE KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ÖZER KAYALI’NIN GİRİŞİMLERİYLE TEDAVİ İÇİN GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ’NE (GATA) GÖNDERİLDİ.
Dualar Aylin İçin

Kuşadası’nda yaşayan kalp hastası lise ikinci sınıf öğrencisi Aylin Kütükçü, CHP milletvekili Metin Lütfi Baydar ve Kuşadası Belediye başkanı Özer Kayalı’nın girişimleriyle tedavi için Gülhane Askeri Tıp Akademisi’ne (GATA) gönderildi.
Kalp kapakçığındaki sorun nedeniyle daha önce ameliyat olan 15 yaşındaki genç kızın sorunlarının devam etmesi üzerine hayırseverler devreye girdi. Genç kızın sağlığına kavuşması, tamamen iyileşmesi için tam teşekküllü bir hastanede tedavisinin olmasının bildirilmesi üzerine, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ile CHP Aydın milletvekili Metin Lütfi Baydar devreye girdi. GATA’dan randevu alınınca da Aylin ile annesi Sebahat Altınok’un ulaşım giderleri Belediyece üstlenilerek Ankara’ya gönderildi. Şimdi Aylin’den mutlu haber bekleniyor.