X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nazilli Ticaret Odası Yönetimi Bozdoğan’da Toplandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Nazilli Ticaret Odası Yönetimi Bozdoğan’da Toplandı

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
SORUMLULUK SAHASINDA NAZİLLİ DIŞINDA 6 İLÇE DAHA BULUNAN NAZİLLİ TİCARET ODASI YÖNETİMİ, YÖNETİM KURULU TOPLANTILARINI DÖNÜŞÜMLÜ OLARAK FARKLI İLÇELERDE YAPMA KARARI ALDI.
Nazilli Ticaret Odası Yönetimi Bozdoğan’da Toplandı

Sorumluluk sahasında Nazilli dışında 6 ilçe daha bulunan Nazilli Ticaret Odası yönetimi, yönetim kurulu toplantılarını dönüşümlü olarak farklı ilçelerde yapma kararı aldı.
İlk toplantısını Bozdoğan ilçesinde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu, bu sayede ilçelerdeki sorunları da yerinde dinlemeyi ve sorumluluk sahasındaki ilçelerle daha çok bütünleşmeyi hedefliyor. Nazilli Ticaret Odası olarak Nazilli dışındaki bütün ilçelere önem verdiklerinden bahseden Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan; “Nazilli Ticaret Odası, ’ın doğusunda kalan Bozdoğan, Yenipazar, Sultanhisar, Nazilli, Kuyucak, Karacasu, Buharkent ilçelerinden sorumludur. Bu ilçelerin tamamına eşit mesafede olmak bizim asli görevimizdir. Bu sebeple hem meclisimizde hem yönetim kurulumuzda hem de komitelerimizde ilçelerimizden temsilciler bulundurmaya büyük gayret etmekteyiz Yeni bir kararla yönetim kurulu toplantılarımızı dönüşümlü olarak bütün ilçelerde yapmaya gayret edeceğiz. Sorunları yerinde dinleyeceğiz ve yerinde çözeceğiz. Bütün ilçelerimizle aramızda daha sağlam köprüler kuracağız. Bozdoğan’daki toplantımızda ilk ilçe yönetim kurulu toplantımız olması vesilesi ile bizim için büyük önem arz etmektedir. Toplantının tertibinde emeği geçen Meclis Başkan Yardımcımız İsak Akgün’e ve toplantımıza katılarak bizlere güç veren Meclis Başkanımız Gürdal Yüzügüler’e ve Meclis Başkan Yardımcımız Veysal Ekincier’e şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkürlerimi sunarım” ifadelerine yer verdi.