X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kuşadası’nda Fotoğraf Sergisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kuşadası’nda Fotoğraf Sergisi

  • Giriş Tarihi: 29.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
FOTOĞRAFA SANATÇISI ARZU SANDAL’IN “EYVAH ANNEANNEM ERGEN Mİ OLUYOR?” SERGİSİNİN AÇILIŞI KUŞADASI BELEDİYESİ İBRAMAKİ SANAT GALERİSİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Kuşadası’nda Fotoğraf Sergisi

Fotoğrafa sanatçısı Arzu Sandal’ın “Eyvah Anneannem ergen mi oluyor?” sergisinin açılışı Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisinde gerçekleştirildi.
Sanatçının Alzheimer hastası anneannesinin son yıllarını konu alan fotoğraf sergisinin açılışına davetliler katıldı. Sanatçı Arzu Sandal sergi açılışında yaptığı konuşmada, “14 yıl boyunca Alzheimer hastası olarak yaşayan anneannemin son zamanlarını anlatan bir sergi, yaklaşık 32 adet eserden oluşuyor. Sergimi Türkiye ve yurt dışında sanatseverle buluşturdum. Sergiden elde edilen gelir, bulunduğum illerdeki Alzheimer derneklerine bağışlanıyor. Anneannemi kaybedeli bir yıl oldu ve ben çok özlüyorum. Alzheimer kimsenin korkacağı bir hastalık değil, başa çıkılamayacak bir hastalık değil. Hasta kişiyi ne kadar seversek bu süreç o kadar kolaylaşır” dedi. Sanatçının Kuşadası’ndaki sergisi 5 Nisan tarihine kadar gezilebilecek.