X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nazilli’de 300 Öğrenci Sinema Etkiliğinde Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Nazilli’de 300 Öğrenci Sinema Etkiliğinde Buluştu

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:36
ÇANAKKALE ZAFERİNİN 100. YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN VE DENİZLİ BÖLGE YURT MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN ORGANİZE ETTİĞE SİNEMA GÜNLERİ ETKİLİĞİNDE YURTLARDA BARINAN 300 ÖĞRENCİ BİR ARAYA GELEREK ‘SON MEKTUP’ FİLMİNİ İZLEDİ.
Nazilli’de 300 Öğrenci Sinema Etkiliğinde Buluştu

Çanakkale Zaferinin 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve Denizli Bölge Yurt Müdürlüğü’nün organize ettiğe sinema günleri etkiliğinde yurtlarda barınan 300 öğrenci bir araya gelerek ‘Son Mektup’ filmini izledi.
Nazilli Belediye Sinema Salonu’nda düzenlenen sinema etkinliğine, Nazilli yurt müdürlüğünde barınan 100 öğrenci, İsabeyli yurt müdürlüğünde barınan 125 öğrenci, Sultanhisar yurt müdürlüğünde barınan 45 öğrenci ve Yenipazar yurt müdürlüğünde barınan 30 öğrenci olmak üzere toplam 300 öğrenci katıldı. Öğrencilerin tarih bilincini geliştirmek ve farkındalık yaratmak adına çok önemli bir organizasyon düzenlendiğini söyleyen Nazilli Yurt Müdürü Ali Dayanık, emeği geçen herkese teşekkür etti. Dayanık, “Denizli Bölge Yurt Müdürlüğü’ne gerçekleştiren bu organizasyon adına teşekkürlerimi iletiyorum. Öğrencilerimize kendi kültür değerlerimizi ve tarih bilincini aşılamak adına sürekli böyle etkinlikler düzenliyoruz. Emeği geçen herkesin eline sağlık” dedi.