X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kuşadası Gençlikspor U14 Ve U19’da Da Şampiyon
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kuşadası Gençlikspor U14 Ve U19’da Da Şampiyon

  • Giriş Tarihi: 29.4.2015 00:58 Güncelleme Tarihi: 29.4.2015 00:59
BÖLGESEL AMATÖR LİGE YÜKSELEN KUŞADASI GENÇLİKSPOR, GENÇLER VE YILDIZLARDA DA KUPALARA AMBARGO KOYDU. A TAKIMIN BÖLGESEL AMATÖR LİGİNE YÜKSELMESİ SONRASI, U19 VE U14 TAKIMLARI DA GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLAN KUŞADASI GENÇLİK SPOR’A ŞAMPİYONLUK KUPALARI
Kuşadası Gençlikspor U14 Ve U19’da Da Şampiyon

Bölgesel amatör lige yükselen Kuşadası Gençlikspor, gençler ve yıldızlarda da kupalara ambargo koydu. A Takımın bölgesel amatör ligine yükselmesi sonrası, U19 ve U14 takımları da gruplarında şampiyon olan Kuşadası Gençlik Spor’a şampiyonluk kupaları ve madalyaları, Kuşadası Efesia Resort Hotel’de düzenlenen tören ile verildi. Törene Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası Gençlik Spor’a Başkanı Muşti Demiroğlu, ASFK başkanı Mehmet Kıvanç, ASFK Genel Sekreteri Hasip Arıkan, Kulüp yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular katıldı. Şampiyon olan U19 ve U14 takımlarına kupa ve madalyalarını Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı verdi.
BAL’a yükselen A takımı için bir konuşma gerçekleştiren Kayalı; “Türkiye’de bir çok kulüp büyük olanaklara sahip olmalarına rağmen başarı sağlayamıyor. Biz altından saha da yapsak, çimleri gümüşten de yapsak olmaz, sizin inancınız, spor aşkınız çok önemli. Camianın, yöneticisi, antrenörü, kaptanı, başkanıyla ve en önemlisi siz sporcularıyla, bu başarıda en büyük pay sizin. Ulu Önder Atatürk’ün, “Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklı olanını severim” sözlerini biliyorsunuz. Bugüne kadar bu anlamda da hiçbir söz getirmediniz, bu kulübe o nedenle de siz çok teşekkür ederim” dedi.