X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Didim’de Temizlik İşleri Personeline İş Güvenliği Ve Sağlığı Eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Didim’de Temizlik İşleri Personeline İş Güvenliği Ve Sağlığı Eğitimi

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 17:17
DİDİM BELEDİYESİ İLE DİDİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİNİN ORTAKLAŞA İMZALADIĞI PROTOKOL ÇERÇEVESİNDE, DİDİM BELEDİYESİ, TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ'NDE ÇALIŞAN TÜM PERSONELE UYGULAMALI İŞ GÜVENLİĞİ VE SAĞLIĞI EĞİTİMİ VERİLDİ.
Didim’de Temizlik İşleri Personeline İş Güvenliği Ve Sağlığı Eğitimi

Didim Belediyesi ile Didim Mesleki Eğitim Merkezinin ortaklaşa imzaladığı protokol çerçevesinde, Didim Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde çalışan tüm personele uygulamalı İş Güvenliği ve Sağlığı Eğitimi verildi.
Geçtiğimiz günlerde Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen uygulamalı eğitim modeli dâhilinde; çöp arabasının arkasında nasıl durulur, çöp arabası sıkıştırma yaparken yanında nasıl durulur, kişisel koruyucu donanımlar nasıl kullanılır gibi temel bilgiler verildi.
Eğitimi gerçekleştiren iş güvenliği uzmanı Sinem Turgut “Didim Belediyesi olarak bu tür eğitimlere önem veriyoruz. Personelimizin görevdeyken iş sağlığı bizim için oldukça önemli, her konuda düzenlediğimiz eğitim programlarıyla personelimizin sürekli gelişimini sağlıyoruz. Çalışanlarımızın da bu konuda gerekli hassasiyeti göstermelerini istiyoruz” dedi.