X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Üzerinden Çok Sayıda Aracın Geçtiği Yaya Tanınamayacak Hale Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Üzerinden Çok Sayıda Aracın Geçtiği Yaya Tanınamayacak Hale Geldi

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 14:11
AYDIN-İZMİR KARAYOLUNDA GECE YARISI MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA YOLUN KARŞISINA GEÇMEK İSTEYEN BİR ŞAHIS FECİ ŞEKİLDE HAYATINI KAYBETTİ. ÖNCE BİR ARACIN ÇARPIP KAÇTIĞI TAHMİN EDİLEN 62 YAŞINDAKİ REMZİ DORA’NIN ÜZERİNDEN DAHA SONRA ÇOK SAYIDA ARACI
Üzerinden Çok Sayıda Aracın Geçtiği Yaya Tanınamayacak Hale Geldi

-İzmir karayolunda gece yarısı meydana gelen trafik kazasında yolun karşısına geçmek isteyen bir şahıs feci şekilde hayatını kaybetti. Önce bir aracın çarpıp kaçtığı tahmin edilen 62 yaşındaki Remzi Dora’nın üzerinden daha sonra çok sayıda aracın geçtiği ve bir sürücünün durumu fark etmesi üzerine olayın ortaya çıktığı belirlendi. Öte yandan yine İncirliova’da meydana gelen diğer bir kazada aynı aileden 3 kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye göre, İncirliova’da yaşayan ve gece Ömerbeyli Mahallesindaki bir yakınına ziyarete giden 62 yaşındaki Remzi Dora, ziyaret dönüşü karayolundan karşıya geçerken henüz özelliği ve plakası belirlenemeyen bir araç tarafından çarpıldı. Yol ortasında kalan şahsın üzerinden yoldan geçen diğer araçlar da geçince şahıs adeta tanınmayacak dereceye kadar ezildi. Yoldan geçen başka bir sürücünün durumu fark edip güvenlik güçlerine bildirmesi üzerine olay yerinde inceleme yapan ekipler, cesedin İncirliova’da ikamet eden Remzi Dora’ya ait olduğunu belirledi. Cumhuriyet Savcılığı tarafından el konulan olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatılırken, kaza mahallinde ele geçirilen bir otomobile ait parçadan yola çıkılarak kazanın aydınlatılmaya çalışıldığı öğrenildi.
Öte yanadan yine İncirliova’da meydana gelen diğer bir kazada aynı aileden 3 kişi yaralandı. H.G. İ.G. ve İ.G. isimli yaralı şahıslar ambulansla Aydın’a kaldırıldı.