X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER ADÜ Öğrencileri Kolpa Konseriyle Coştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

ADÜ Öğrencileri Kolpa Konseriyle Coştu

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 10:31
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ'NİN HER YIL BAHAR ŞENLİKLERİ KAPSAMINDA ORGANİZE EDİLEN VE BU YIL 20.Sİ DÜZENLENEN KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ'NİN İLK KONSERİNİ KOLPA GRUBU VERDİ
ADÜ Öğrencileri Kolpa Konseriyle Coştu

Adnan Menderes Üniversitesi’nin her yıl bahar şenlikleri kapsamında organize edilen ve bu yıl 20.si düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali’nin ilk konserini Kolpa Grubu verdi.
Üniversite yerleşkesinin içinde yer alan Atatürk Kongre Merkezi’nin önünde yapılan konser alanını öğrenciler hıncahınç doldurdu. 1,5 saat süren konsere 40 bin öğrenci katıldı. Uzun bir aradan sonra ’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirten grup solisti Barış Yurtçu sevilen şarkılarını ardı ardına çalmaya başlayınca gençler hep bir ağızdan eşlik etti. Konserin bitimine yakın sahneye çıkan ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan festivale katılımlarından dolayı Kolpa Grubuna teşekkür ederek " Buraya rekor sayılabilecek öğrenci kitlesinin buraya gelmesini sağladığınız bunun için ayrıca teşekkür ederim ve bütün öğrencilerimize iyi eğlenceler dilerim" dedi ve gruba çiçek takdim edildi.