X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nazilli Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Nazilli Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 8.5.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 8.5.2015 23:00
NAZİLLİ BELEDİYE MECLİSİ MAYIS 2015 DÖNEMİ OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI. NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI HALUK ALICIK’IN BAŞKANLIĞINDA TOPLANAN MECLİSTE 7 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ.
Nazilli Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı

Nazilli Belediye Meclisi Mayıs 2015 dönemi Olağan Toplantısı yapıldı. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın Başkanlığında toplanan mecliste 7 gündem maddesi görüşüldü.
Nazilli Belediye Meclisi Mayıs 2015 dönemi Olağan Toplantısı 1. Birleşiminin 1. Oturumu Belediye Meclisi toplantı salonunda yapıldı. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın Başkanlığında toplanan mecliste 7 gündem maddesi görüşüldü. Meclis toplantısının ilk gündem maddesi kadro derece değişikliği görüşülerek oy birliği ile karara bağlanırken Kent Konseyi Meclis ve Çalışma Grubu Kararlarını İnceleme Komisyonu Oluşturulmasına oy birliği ile karar verildi. 2014 Yılı Kesin Hesabının da görüşülmesinin ardından Köseli Belediyesi’nin Cenaze Nakil Aracı talebi, 05 Kasım 2014 tarih 72 Sayılı Meclis kararında geçen Ada-Parsel numaralarının düzeltilmesi ve Nazkent hesabı görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı. Meclis maddesinin son gündem maddesi olan Kadastro çalışmasına katılacak olan üyelerin seçiminin yapılmasına oy birliği ile karar verildi.