X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yörük Ali Efe Türküsünü CHP İçin Seçim Şarkısına Çevirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yörük Ali Efe Türküsünü CHP İçin Seçim Şarkısına Çevirdi

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 11:29
AYDINLILARIN ‘ARSLAN BABASI’ OLARAK BİLİNEN VE EMEKTAR MÜZİK YAPIMCISI OLAN ARSLAN İYİBAĞIRSAKÇI, CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU YAPTIĞI SEÇİM ŞARKISI İLE KARŞILAMAYA HAZIRLANIYOR.
Yörük Ali Efe Türküsünü CHP İçin Seçim Şarkısına Çevirdi

lı emektar müzik yapımcısı Arslan İyibağırsakçı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu "Yörük Ali Efe" türküsünden yaptığı seçim şarkısı ile karşılamaya hazırlanıyor.
Kılıçdaroğlu’nu Aydın’a geldiğinde bu melodi ile karşılamanın şehre daha başka bir hava katacağını vurgulayan Arslan İyibağırsakçı, “Aydın halkının Kılıçdaroğlu hakkındaki düşüncelerini yansıtmaya çalışarak Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir Aydınlı gibi olduğu havasını vermeye çalıştık. Kendi maddi imkanlarımla hiçbir karşılık beklemeden bu seçim şarkısını büyük fedakarlıklarla yaptık. Aydın Zeybeği ve Yörük Ali Türkülerinin sözlerini Kemal Kılıçdaroğlu’na uyarlayarak halkımız tarafından çok sevilecek olan bu melodiyi hazırlayıp sunmamda hiçbir beklentim yok. Eğer bunu yapmasaydım gönül verdiğim CHP ve Kılıçdaroğlu için kendimi borçlu hissedecektim” şeklinde konuştu.