X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER DP Genel Başkanı Uysal, Ayakkabıcı Yaşar’ı Onurlandırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

DP Genel Başkanı Uysal, Ayakkabıcı Yaşar’ı Onurlandırdı

  • Giriş Tarihi: 20.5.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 09:51
SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA MERHUM BAŞBAKAN ADNAN MENDERES’İN MEMLEKETİ AYDIN’A GELEN DP GENEL BAŞKANI GÜLTEKİN UYSAL, AYDIN’DA DP’NİN SİMGESİ HALİNE GELMİŞ İSİM OLAN AYAKKABICI YAŞAR’I ONURLANDIRDI
DP Genel Başkanı Uysal, Ayakkabıcı Yaşar’ı Onurlandırdı

Seçim çalışmaları kapsamında Merhum Başbakan Adnan Menderes’in memleketi ’a gelen DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Aydın’da DP’nin simgesi haline gelmiş isim olan Ayakkabıcı Yaşar’ı onurlandırdı. Partisinin genel başkanı tarafından eli sıkılıp hal ve hatırı sorulan Ayakkabıcı Yaşar Çırak, gördüğü ilgi dolayısıyla genel başkanına teşekkür edip ölünceye kadar rozetini çıkarmayacağını söyledi.
DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Aydın’da çeşitli ziyaretlerde bulundu. Partililerle yakından ilgilenip esnafları da ziyaret eden Genel Başkan Gültekin Uysal, yakasında DP’ye ait değişik tarihlerde ve farklı şekillerde basılmış 4-5 ayrı rozetle dolaşan Ayakkabıcı Yaşar Çırak ile yakından ilgilendi. Genel Başkanı ile hatıra fotoğrafı da çektiren Yaşar Çırak, Kıratın iktidarını özlediğini söyledi.