X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kız Öğrencilerin Gecikmeli 19 Mayıs Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kız Öğrencilerin Gecikmeli 19 Mayıs Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu

  • Giriş Tarihi: 22.5.2015 19:18 Güncelleme Tarihi: 23.5.2015 07:15
AYDIN’IN NAZİLLİ NAHİT MENTEŞE KIZ MESLEK LİSESİ OKUL BAHÇESİNDE KUTLANAN 19 MAYIS ŞENLİĞİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU.
Kız Öğrencilerin Gecikmeli 19 Mayıs Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu

’ın Nazilli Nahit Menteşe Kız Meslek Lisesi 19 Mayıs’ı gecikmeli olarak kutladı. Okul bahçesinde gerçekleştirilen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.
Resimden, edebiyata, müzikten, matematiğe, yemekten, giyime birçok konuda başarılı işlere imza atan öğrencilerin projeleri okul bahçesinde sergilendi. Bu tarz etkinlikleri düzenleyerek öğrencilerin sosyal hayat ile olan bağlarını güçlendirmeyi amaçladıklarını söyleyen Okul Müdürü Vekili Nimet Çömden, şenlikte emeği geçen öğrenci ve öğretmenlere teşekkür etti. Çömden, “Okul olarak vizyonumuz birbirinden farklı bölümlerde okuyan öğrencilerimizi okudukları bölüme göre donanımlı olarak mezun etmektir. Öğretmenlerimiz bu gaye ile çalışmalarını gerçekleştirmekte öğrencilerimizle yakından ilgilenerek aile havası oluşturmaktadır. Bugün de okulumuzu bayram yerine çevirdik. 19 Mayıs vasıtasıyla güzel bir etkinlik gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Öğrencilerimiz yeteneklerini gerçekleştirme fırsatı buldu. Şenlikte emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür eder mezun olacak öğrencilerimize yeni hayatlarında başarılar dilerim” dedi.