X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Kale, Huzurevi Sakinleri İle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Kale, Huzurevi Sakinleri İle Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 27.5.2015 09:18 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 09:35
İNCİRLİOVA BELEDİYE BAŞKANI GÜRŞAT KALE, AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI AYDIN HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ TARAFINDAN İNCİRLİOVA KÜLTÜR PARK SOSYAL TESİSLERİNDE DÜZENLENEN PİKNİKTE HUZUREVİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA G
Başkan Kale, Huzurevi Sakinleri İle Bir Araya Geldi

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından İncirliova Kültür Park Sosyal Tesislerinde düzenlenen piknikte huzurevi sakinleriyle bir araya gelerek çiçek takdim edip baklava ikramında bulundu.
Huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilenen Başkan Kale; “Sizleri burada görmekten onur duyuyorum. Bizler sizlerin evlatlarıyız. Sizlere hizmet etmek, sorunlarınızı bilmek ve çözüm üretmek bizlerin asli görevidir. Bu nedenle İncirliova Belediye Başkanlığı olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi, bir derdiniz, sıkıntınız yada ihtiyacınız olması durumunda bizleri haberdar etmeniz yeterlidir. Bizler siz büyüklerimizin dualarıyla ayaktayız. Sizler bizim baş tacımızsınız. Allah’tan hepinize sağlık, huzur ve mutluluk vermesini diliyorum” şeklinde konuştu.
“BİZİ ONURLANDIRDIN”
Başkan Kale’nin kendilerine yaptığı sürpriz ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduklarını iade eden Huzurevi Sakinleri; “Allah senden de razı olsun. Bizleri onurlandırdın. Mutlu ettin. Rabbim görevinde başarılar eylesin” diyerek teşekkür etti. Karşılıklı sohbetin ardından huzur evi sakinleri ile Başkan Kale, bağlama eşliğinde çeşitli türküler söyleyerek stres attı.