X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Didim’de Mavişehir Pazaryeri Sezonu Açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Didim’de Mavişehir Pazaryeri Sezonu Açtı

  • Giriş Tarihi: 16.6.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
DİDİM’DE YAZ SEZONUNDA YERLİ VE YABANCI TURİSTLER İLE DİDİMLİLERİN EN FAZLA UĞRADIĞI YERLERDEN BİRİ OLAN MAVİŞEHİR HALK PAZARININ SEZON AÇILIŞI YAPILDI.
Didim’de Mavişehir Pazaryeri Sezonu Açtı

Didim’de yaz sezonunda yerli ve yabancı turistler ile Didimlilerin en fazla uğradığı yerlerden biri olan Mavişehir halk pazarının sezon açılışı yapıldı.
Didim’in gözde yerlerinden biri olan Mavişehir Halk Pazarının sezon açılışı yapıldı. Mavişehir Pazar yerindeki esnaflarca organize edildiği öğrenilen sezon açılışı yapıldı. Açılışa Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Belediye Başkan yardımcısı Salih Bankoğlu, Meclis Üyesi Hatice Gençay ile Pazar yeri esnafları ile vatandaşlar katıldı. Açılış kurdelasını kesen Başkan Atabay yaz sezonun tüm Didim halkına ve Didim esnafına bol kazançlar getirmesini ve hayırlı olmasını diledi.
Açılışın ardından Başkan Atabay tüm pazaryerini gezerek esnaflarla ve halkla sohbet etti. Daha sonra Pazaryeri içerisinde El Sanatları kursiyerleri için düzenlenen bölümü gezen Başkan Atabay, esnaflarla sohbet edip sorunlarını dinledi.