X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Didim 2. Modifiye Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Didim 2. Modifiye Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu

  • Giriş Tarihi: 20.6.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:44
DİDİM OTOMOBİL VE MOTOR SEVENLER DERNEĞİ ÖNCÜLÜĞÜNDE DÜZENLENEN FESTİVALDE MODİFİYE ARAÇ TUTKUNLARI DİDİM’DE BİR ARAYA GELDİ. BİRBİRİNDEN GÜZEL MODİFİYE ARAÇLAR YALI CADDESİNDE SERGİLENDİ.
Didim 2. Modifiye Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Didim Otomobil ve Motor Sevenler Derneği öncülüğünde düzenlenen festivalde modifiye araç tutkunları Didim’de bir araya geldi. Birbirinden güzel modifiye araçlar Yalı Caddesinde sergilendi.
Didim Otomobil ve Motor Sevenler Derneği öncülüğünde düzenlenen Festivalde Modifiye araç tutkunları Didim’de bir araya geldi. 20-21 Haziran 2015 tarihlerinde Altınkum Plajı’nda düzenlenen, Didim Tuning 2. Modifiye Festivaline Didim, , İzmir, , İstanbul gibi ülkemizin bir çok yerinden Modifiyeli araçlar katıldı. Araçların görüntü ve ses sistemleriyle ilgiyi üzerlerinde toplarken, 100’ün üzerinde araç Didim’e geldi. Araçların ses sisteminin yanı sıra, çelik jant, kaporta ve tamponlara özel kaplama, motor ve eksozlara yapılan özel bakımlar ile araçların ses ve görüntüleri karşısında katılımcılar heyecanlı anlar yaşadılar.
Didim Otomobil ve Motor Sevenler Derneği Başkan yardımcısı Began Basal Didim’de ikincisini gerçekleştirdikleri etkinliğin renkli ve güzel geçtiğini belirterek “Bu etkinliğimize ülkemizin bir çok yerinde Modifiye araç tutkunları katıldı. Bizler Didim’in tanıtmak, Didim’de bu tür etkinliklerin yapılabileceğini gösterdik. Katkı ve emek veren kurumlara ve sponsorlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.