X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kadınlara Gül Ve Kitap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kadınlara Gül Ve Kitap

  • Giriş Tarihi: 8.3.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI BALIKESİR İL TEMSİLCİLİĞİ 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ DOLAYISI İLE KADINLARA GÜL VE "VAHİY SÜRECİNDE KADIN" İSİMLİ KİTABI HEDİYE ETTİ.
Kadınlara Gül Ve Kitap

Türkiye Gençlik Vakfı İl Temsilciliği 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısı ile kadınlara gül ve "Vahiy sürecinde kadın" isimli kitabı hediye etti.
Balıkesir’de TÜİK meydanında toplanan grup 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile kitap ve gül dağıttı. Türkiye Gençlik Vakfı Balıkesir il temsilcisi Av. Murat Avcıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri kurdukları stant ile tüm kadınlara gül hediye ederken, bayanların eşlerine vermelerini talep ettikleri "Vahiy sürecinde Kadın, kadın oradaydı" isimli kitabı hediye ettiler. Türkiye Gençlik Vakfı Balıkesir il temsilcisi Av. Murat Avcıoğlu yaptıkları etkinlik ile ilgili olarak, "Bugün burada dindeki önemli annelerimizin hayatlarını anlatan kitap dağıtıyoruz. Kitabı verirken de bunu eşlerinize hediye edin ki kadınların kıymetini anlasınlar diyoruz. Kadının saydı değer insanlar olduğunu vurgulamak için bir farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz" dedi.