X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karanfil İle Kutlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Karanfil İle Kutlama

  • Giriş Tarihi: 8.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:19
BURHANİYE BELEDİYE BAŞKANI NECDET UYSAL ADINA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI CEMAL AKKILINÇ, 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA BELEDİYE, BASKİ VE ULAŞIM RAYLI SİSTEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞAN TÜM KADIN PERSONELE KARANFİL HEDİYE ETTİ.
Karanfil İle Kutlama

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal adına Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Belediye, BASKİ ve Ulaşım Raylı sistem Şube Müdürlüğünde çalışan tüm kadın personele karanfil hediye etti.
Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç 8 Mart Pazar günü olan Kadınlar Günü’nü mesai saati dolayısıyla erkene alarak, belediye çalışanlarına çiçek takdim edip günlerini kutladı. Belediye Hizmet Binası içerisinde çalışan kadınları, müdürlüklerinde tek tek ziyaret eden Başkan Yardımcısı Akkılınç, tüm bayan personele Başkan Uysal’ın kutlama mesajını ileterek karanfil takdim etti. Başkanlığın çiçek jesti karşısında memnuniyetlerini ifade eden belediye çalışanları, Başkan Uysal’a ve Başkan Yardımcısı Akkılınç’a teşekkürlerini sundular. Ayrıca işlem yaptırmak için belediye hizmet binasında bulunan kadın vatandaşları da unutmayarak onlara da çiçek armağan eden Akkılınç kadınlarımızın yönetim ve diğer çalışma alanlarında daha çok yer alması gerektiğini belirterek kadınların günlerini kutladı ve kadınların aktif çalışma alanlarında olmasının çok önemli olduğunu vurguladı.