X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Edremit’te Hizmetler Aksamadan Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Edremit’te Hizmetler Aksamadan Devam Ediyor

  • Giriş Tarihi: 9.3.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
EDREMİT BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İLÇEYE BAĞLI KIZILKEÇİLİ MAHALLESİ’NDE GENEL TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPILDI.
Edremit’te Hizmetler Aksamadan Devam Ediyor

Edremit Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü tarafından ilçeye bağlı Kızılkeçili Mahallesi’nde genel temizlik çalışması yapıldı. Normal temizlik işlemlerinin yanı sıra vatandaşların şikâyetlerine neden olumsuzluklar ortadan kaldırılırken süpürgeli araçlar ile sokaklarda genel bir temizlik yapıldı.
Edremit Belediyesi’ne bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri normal periyodik hizmetlerinin yanı sıra Kızılkeçili Mahallesi’nde genel bir temizlik çalışması yaptı. Şikâyetlere neden olan olumsuzluklar iş makineleri ile ortadan kaldırılırken özel süpürgeli araçlar ile cadde ve sokaklar temizlendi. Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri ilçenin tüm mahallelerinde hizmetlerin aksatılmadan yerine getirildiği belirterek, gelen şikâyetlerinde hemen değerlendirildiğini ifade ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da Edremit’in geniş bir alanda büyük bir kent haline geldiğini belirterek “40 mahalleden oluşan ilçemiz genelinde hizmetlerimiz devam ediyor. İlkbahar mevsiminin geldiği bu günlerde temizlik işleri, park bahçeler ve sinekle mücadele çalışmalarına ağırlık veriyoruz” dedi.