X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Web Sitesi Yenilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Büyükşehir Belediyesi Web Sitesi Yenilendi

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN YENİLENEN WEB SİTESİ DÜZENLENEN BİLGİLENDİRME TOPLANTISIYLA BASIN MENSUPLARINA TANITILDI. TASARIM TRENDLERİNE BAŞLI KALINARAK TASARLANMIŞ OLAN BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE'Sİ WEB SİTESİ TÜRKİYE'DE BİR İLK OLAN KE
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Web Sitesi Yenilendi

Büyükşehir Belediyesi’nin yenilenen web sitesi tanıtıldı.
Tasarım trendlerine başlı kalınarak tasarlanmış olan Balıkesir Büyükşehir Belediye’si web sitesi Türkiye’de bir ilk olan kent portalı olma özelliğini taşıyor. Balıkesir Büyükşehir Belediye’si Karesi Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşar, Daire Başkanları Bilgi İşlem Merkezi personeli Katıldı. Yenilenen web sitesiyle ilgili olarak açıklama yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, "Balıkesir Büyükşehir Belediyesi kurumsal web sitesi ve Balıkesir Kent Portalı ile ilgili bu gün basınımıza ne gibi çalışmalar yapıldığını bir sunum ile aktaracağız. Web sitemizin genel karakteri kurumsal kimliğe uygun bir tasarım yapıldı ve modern web teknolojileri kullanıldı. Modern trendlere uygun dinamik ve görsel temalar kullanıldı. Bu çalışmayı Medyasoft firması ile birlikte gerçekleştirdik. Balıkesir’imize hayırlı olsun" dedi.
Medyasoft Proje Yöneticisi Volkan Ünalan, "Yeni site kurumsal kimliğe uygun bir tasarımla hazırlandı. Tasarım verdiğimiz mesajı destekler nitelikte. Kullanılan görsel dil bir bütünlük içinde. Hedef kitlesine uygun, güncel ve ilgi çekicidir. İçerik hiyerarşisi oldukça net olan site içerikleri ilgili çalışma alanları, projeler, raporlar, haberler, duyurular birimler, ilçeler başlıklar ile ilişkilendirildi" şeklinde konuştu.