X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Akçay’da Çalışmalar Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Akçay’da Çalışmalar Devam Ediyor

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
EDREMİT BELEDİYESİ TARAFINDAN AKÇAY MAHALLESİ’NDE YAZ SEZONU ÖNCESİNDE BAKIM, ONARIM VE DÜZENLEME ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ.
Akçay’da Çalışmalar Devam Ediyor

Edremit Belediyesi tarafından Akçay Mahallesi’nde yaz sezonu öncesinde bakım, onarım ve düzenleme çalışmalarına hız verildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit genelinde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Özellikle sahil bölgelerimizde ki çalışmaları tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.
Edremit Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Fen işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından turistik Akçay Mahallesi’nde bakım, onarım ve düzenleme çalışmalarına başlandı. Özelikle kordon yürüyüş yolu üzerinde ki halkın ortak kullanıma ait olan yerlerdeki çalışmalara hız verildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’i tüm mahalleleri ile bir bütün olarak değerlendirdiklerini ve havaların düzelmesi ile ilçe genelinde ki çalışmaları yoğunlaştırdıklarını belirterek “Özellikle yaz mevsiminde yoğunluğun yaşandığı sahil bölgelerimizde ki eksiklikleri ve yeni düzenlemeleri yaz sezonu öncesinde bitirmek için çalışıyoruz. Akçay, Altınoluk, Güre ve Zeytinli Mahallelerimizde çalışmaları bir an önce tamamlayıp, vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.