X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tekneden Denize Düşerek Aranan Gencin Cesedi Bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tekneden Denize Düşerek Aranan Gencin Cesedi Bulundu

  • Giriş Tarihi: 13.4.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 12:42
ERDEK İLÇESİNDE BALIK AVLAMAK İÇİN TEKNEYLE DÜN 4 ARKADAŞIYLA BİRLİKTE DENİZE AÇILAN VE TEKNENİN ALABORA OLMASI SONUCU KAYBOLAN, 25 YAŞINDAKİ ERTAN TAŞDEMİR’İN CESEDİNE ULAŞILDI.
Tekneden Denize Düşerek Aranan Gencin Cesedi Bulundu

’in Erdek ilçesinde balık avlamak için tekneyle dün 4 arkadaşıyla birlikte denize açılan ve teknenin alabora olması sonucu kaybolan gencin cesedine ulaşıldı. 25 yaşındaki Ertan Taşdemir’in, kısa süre önce tamamladığı askerlik görevi sırasında sınava girdiği, ’Deniz Uzman Çavuş’ olarak göreve başlamaya hazırlandığı öğrenildi.
Ertan Taşdemir, dün sabah saatlerinde 4 arkadaşıyla beraber 3 metrelik tekneyle Erdek kıyılarından denize açılmıştı. Kıyıya yakın bir noktada tekne, henüz bilinmeyen bir nedenle alabora oldu. Erdal Aktan, Şevket Pehlivan, Barbaros Özkuyucu ve Cansın Özadalı yüzerek kurtulurken, Taşdemir kayboldu.
Erdek Kaymakamı Mustafa Demirelli, 12 saat süren arama çalışmaları sonucu Taşdemir’in cesedinin Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Deniz Büro Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından bulunduğunu açıklarken, arama çalışmalarına Sahil Güvenlik Komutanlığı’ndan 1 gemi, 2 bot, 1 helikopter ve dalgıçların katıldığını açıkladı. Erhan Taşdemir’in cesedi incelenmek üzere Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.