X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Burhaniye’de Özel Sporcular Rekor Kırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Burhaniye’de Özel Sporcular Rekor Kırdı

  • Giriş Tarihi: 27.4.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 15:12
BALIKESİR’İN BURHANİYE İLÇESİNDE, 17-20 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA ADANA’DA YAPILAN ÖZEL SPORCULAR TÜRKİYE ATLETİZM ŞAMPİYONASINA KATILAN ÖZEL SPORCULAR REKOR KIRDI.
Burhaniye’de Özel Sporcular Rekor Kırdı

’in Burhaniye ilçesinde, 17-20 Nisan tarihleri arasında Adana’da yapılan Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonasına katılan Özel Sporcular rekor kırdı. İlçenin gururu haline gelen sporcuları kabul eden Kaymakam Mehmet Göze de, hepsini teker teker kutladı.
Adana’daki Türkiye Şampiyonasına katılan Özel Sporcular, Antrenörleri Deniz Erenoğlu öncülüğünde bir yıldan bu yana yaptıkları çalışmaların sonucunu aldı. Sevim Demircan, 400 metre de ve disk atmada Türkiye rekoru kırarken, Muhsine Gezer de, 1500 metre ve 3 adım atlama da birinciliğin sahibi oldu. Özkan Karayel ise, 3000 metre erkeklerde ve cirit atma da ikinci oldu. Elif Çağlar ise, otistik bayanlar da 100 metre ve gülle atmada Türkiye üçüncüsü oldu. Başarılı sporcuları, makamında kabul eden Kaymakam Mehmet Göze, teker teker kutlarken, ikramlarda bulundu. Yarışmalara gidiş gelişlerinde Kaymakamlık ve Belediye tarafından yapılan yardımlara teşekkür eden Antrenör Deniz Erenoğlu,” Büyük başarı kazandık. Disiplinli ve sürekli çalışma başarıyı getirdi. Şuan 3 sporcumuzun Milli Takıma çağrılmasını bekliyoruz’’ dedi.