X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karesi’de Proje Planları Halka Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Karesi’de Proje Planları Halka Açıldı

  • Giriş Tarihi: 28.4.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 14:41
MAHALLELERİN İHTİYAÇLARINI YERİNDE TESPİT EDEN VE PROJELERDEKİ ÖNCELİĞİ VATANDAŞLARIN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA BELİRLEYEN KARESİ BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL YILMAZ, BAĞLAR SOKAĞI'NDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELEREK, BÖLGEYE YAPILACAK OLAN PROJELER HAKKINDA
Karesi’de Proje Planları Halka Açıldı

Mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit eden ve projelerdeki önceliği vatandaşların istekleri doğrultusunda belirleyen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bağlar Sokağı’nda vatandaşlarla bir araya gelerek, bölgeye yapılacak olan projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Hizmet belediyeciliğinde katılımcı anlayışına önem veren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, geleceğin Karesi’sini inşa etmek için sürekli vatandaşlarla bir araya geliyor. Bağlar Sokağı’nda vatandaşlarla bir araya gelerek, bölgeye yapılacak projeler hakkında görüş alışverişinde bulunan Başkan Yılmaz’a birim müdürleri de eşlik etti. Bahar aylarının gelmesiyle birlikte çalışmalarına hız veren Başkan Yılmaz, sokakta bulunan kahvenin önünde açtığı proje dosyasıyla bölgeye yapılacak yatırımları vatandaş ile birlikte yerinde inceledi. Başkan Yılmaz, "Karesi İlçemizde gidilmedik sokak ve cadde bırakmamak için çalışmalarımıza yön veriyoruz. Yerel yönetimlerin başında olan bizlerin halkın içerisinde olması, vatandaşımızı mutlu ediyor" açıklamasında bulundu.