X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Başladı

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 13:41
BALIKESİR’İN BURHANİYE İLÇESİNDE, 2.GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ BAŞLADI. MİLLİ EĞİTİM VE GENÇLİK SPOR BAKANLIKLARININ İŞBİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN ŞENLİĞE, 21 EKİP KATILIRKEN, ETKİNLİK, CUMA GÜNÜ ÖDÜL TÖRENİYLE SONA ERECEK.
Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Başladı

’in Burhaniye ilçesinde, 2. Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği başladı. Milli Eğitim ve Gençlik Spor Bakanlıklarının işbirliği ile düzenlenen şenliğe, 21 ekip katılırken, etkinlik, Cuma günü ödül töreniyle sona erecek.
Burhaniye de, Beden Eğitimi Öğretmeni Ayşe Ertan’ın koordinatörlüğünde düzenlenen 2. Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği, Atatürk Spor Salonu’nda başladı. Oyunların başlaması nedeniyle düzenlenen törenlere Belediye Başkanı Necdet Uysal, İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Ali Keleş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Pekşen ile şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı. Şenlikte 3. sınıf öğrencileri Mendil Kapmaca, 4. sınıf öğrencileri Tombik ve 5.sınıf öğrencileri de Kaleli Yakan Top oyunları ile yarışacaklar. Belediye Başkanı Necdet Uysal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Pekşen, şenliğe katılan ekiplere başarı dileğinde bulundu.