X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Manyas’ta Gençlik Haftası Konseri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Manyas’ta Gençlik Haftası Konseri

  • Giriş Tarihi: 20.5.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 13:25
GENÇLİK HAFTASI DOLAYISIYLA, BALIKESİR’İN MANYAS İLÇESİNDE DÜZENLENEN HALK KONSERİNDE, GENÇLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENME FIRSATI BULDU.
Manyas’ta Gençlik Haftası Konseri

Gençlik Haftası dolayısıyla, ’in Manyas ilçesinde düzenlenen halk konserinde, gençler gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.
İlçedeki Atatürk Meydanı’nda düzenlenen gecede konuşan Manyas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Kudret Eğen, “Biz gençler için varız. Balıkesir’in tek ilçesinde Manyas’ta gençlik merkezini yakında açıyoruz. Burada siz gençlerimiz ile çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi. Daha sonra, Manyas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü saz gurubu ile İstiklal İlkokulu ve Atatürk Ortaokulu folklor ekipleri gösterilerini sundular. Son olarak ta, bandırma Belediyesi Kent Konseyi Türk Halk Müziği sanatçıları birbirinden güzel türküleri ile programa renk kattı. Geceye, Manyas Kaymakamı Mehmet Erdem, Belediye Başkanı Tancan Barçin, daire amirleri, siyasi partiler ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve yüzlerce vatandaş katıldı.
Gecenin sonunda, koroda yer alan Bandırma Kent Konseyi üyesi, Bandırma Engelliler Derneği Başkanı ve solist Erdal Dumlu’ya GHS Müdür Vekili Kudret Egen çiçek verdi.