X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bademli’den Anlamlı Kermes
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bademli’den Anlamlı Kermes

  • Giriş Tarihi: 27.5.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 13:44
BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE HİZMET VEREN BADEMLİ (YURDU) EĞİTİM VE ÖĞRETİM ÇAĞINDAKİLERE YARDIM DERNEĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN KERMES DUALAR EŞLİĞİNDE EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA’NIN DA KATILIMIYLA AÇILDI.
Bademli’den Anlamlı Kermes

’in Edremit ilçesinde hizmet veren Bademli (Yurdu) Eğitim ve Öğretim Çağındaki Öğrencilere Yardım Derneği tarafından düzenlenen kermes dualar eşliğinde Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın da katılımıyla açıldı.
Edremit’te yardıma ihtiyaç duyan öğrencilere, eğitim hayatlarında destek vermek için kurulan Bademli Yurdu ve Eğitim ve Öğretim Çağındaki Öğrenciler Yardım Derneği düzenlediği anlamlı kermesi ile büyük ilgi görüyor. Tamamen gönüllülerden oluşan kermeste yiyecek, içecek, giyim ve çeşitli malzemelerin hayır amacıyla satışının yapıldığı standlar bulunuyor. 5 gün boyunca gece saat 22.00’ a kadar açık olacak kermes Menderes Bulvarı eski han bahçesinde hayırseverleri bekliyor. Hüseyin Kurtaran tüm Edremitlilere eğitime ve öğrencilere sahip çıkmaya davet etti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da dernek yönetimine ve gönüllülere çalışmalarında başarılar diledi.