X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Milletvekili Tunç ’Sandığa Sahip Çıkıyoruz’ Toplantılarına Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Milletvekili Tunç ’Sandığa Sahip Çıkıyoruz’ Toplantılarına Katıldı

  • Giriş Tarihi: 9.3.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 11:39
AK PARTİ’NİN TÜM TÜRKİYE'DE AYNI ANDA 173 BİN 388 SANDIKTA 1 MİLYON 63 BİN 170 KİŞİYLE DÜZENLEDİĞİ 'SANDIĞA SAHİP ÇIKIYORUZ' TOPLANTILARI BARTIN’DA DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Milletvekili Tunç ’Sandığa Sahip Çıkıyoruz’ Toplantılarına Katıldı

AK Parti’nin tüm Türkiye’de aynı anda 173 bin 388 sandıkta 1 milyon 63 bin 170 kişiyle düzenlediği ’Sandığa Sahip Çıkıyoruz’ toplantıları ’da da gerçekleştirildi.
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Merkez ilçe Kırtepe, Orduyeri, Tuna, Kemerköprü ve Hürriyet Mahallelerinde bazı sandıkların toplantısına katılarak, sandık yönetim kurulu üyeleri ile sohbet etti. AK Parti’nin kuruluşundan bu yana 9 seçim yapıldığını belirten Milletvekili Tunç, 3 Genel Seçim, 3 Yerel Seçim, 2 referandum ve 1 Cumhurbaşkanlığı seçiminde tercihini milletin AK Parti’den yana kullandığını belirterek, "Türkiye demokrasi tarihinde 9 sandıktan da peşpeşe galip çıkan başka bir örnek bulunmamaktadır. Geçmişte iktidardaki partiler yıpranır, seçildikleri sürenin yarısını bile tamamlayamadan iktidardan düşerlerdi, AK Parti ise iktidarda daha da güçlenmiştir, milletimize hizmeti şiar edinen, ülkemizi her alanda kalkındıran, dev projelerle dünyayı kıskandıran, demokrasi çıtasını yükselten AK Kadrolara milletimizin güveni artarak devam etmektedir” dedi.