X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Milletvekili Tunç Tuna Mahallesi Muhtarını Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Milletvekili Tunç Tuna Mahallesi Muhtarını Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 9.3.2015 19:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ, BERABERİNDE İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI KENAN DURSUN İLE BİRLİKTE TUNA MAHALLESİ MUHTARI NİHAN TANER’İ MUHTARLIK BÜROSUNDA ZİYARET ETTİ.
Milletvekili Tunç Tuna Mahallesi Muhtarını Ziyaret Etti

AK Parti Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberinde İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile birlikte Tuna Mahallesi Muhtarı Nihan Taner’i muhtarlık bürosunda ziyaret etti.
Milletvekili Tunç, Tuna Mahallesi Muhtarı Nihan Taner’i muhtarlık bürosunda ziyaret ederek, mahallenin sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Muhtar Taner, Milletvekili Tunç’a, Devlet Su İşleri’nin ıslah çalışmaları gerçekleştirdiği Esentepe deresinin devamı olan ve Tuna Mahallesi’nden geçen Hasanderesi’nin ıslahının yapılması hususunda talepte bulundu. Milletvekili Tunç’ta DSİ yetkilileri ile yaptığı telefon görüşmesinde, Hasanderesi’nin ıslah edilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasını istedi.
Bartın’ın iki bayan muhtarından biri olan Tuna Mahallesi Muhtarı Nihan Taner, Milletvekili Tunç’a ziyaretinden dolayı memnun olduğunu belirterek, “Bartın için gerçekleştirdiğiniz yatırımları takdirle karşılıyoruz, hizmetleriniz için teşekkür ediyoruz” dedi.