X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tunç, Lise Ve Spor Salonu İnşaatında İnceleme Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tunç, Lise Ve Spor Salonu İnşaatında İnceleme Yaptı

  • Giriş Tarihi: 12.3.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ, YAPIMI DEVAM EDEN BARTIN MERKEZ KIZ MESLEK LİSESİ VE SPORCU FABRİKASI OLARAK ADLANDIRILAN KAPALI SPOR SALONU İNŞAATLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU.
Tunç, Lise Ve Spor Salonu İnşaatında İnceleme Yaptı

AK Parti Milletvekili Yılmaz Tunç, yapımı devam eden Bartın Merkez Kız Meslek Lisesi ve Sporcu Fabrikası olarak adlandırılan Kapalı Spor Salonu inşaatlarında incelemelerde bulundu.
Yılmaz Tunç, Bartın Merkez Kız Meslek Lisesi’nin yeni eğitim-öğretim yılından önce yapımının tamamlanacağını açıkladı.
Milletvekili Tunç, ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada, Bartın’da her alanda olduğu gibi eğitimde de dev eserler kazandırdıklarını, bu sayede eğitim kalitesini artırdıklarını söyledi. Milletvekili Tunç, Bartın’a AK Parti iktidarında 24 yeni bina olmak üzere 6’sı bina onarımı ile 30 yeni okul kazandırdıklarını, 6 yeni okulun da proje ve yapım işlerinin devam ettiğini, 2015 yılında da bu okulları tamamlayarak toplam da 36 yeni okulu Bartın’a kazandırmış olacaklarını söyledi. Milletvekili Tunç, Bartın’da her alanda olduğu gibi spor alanında da özellikle son 2 yılda çok önemli eserler kazandırdıklarını belirterek, son 2 yıl içerisinde Bartın’a gençlik ve spor alanında 18 milyon 775 bin lira tutarında yatırım gerçekleştirdiklerini söyledi. Milletvekili Tunç, Bartın Kapalı Yüzme Havuzu inşaatının yüzde 70 seviyesinde olduğunu 2015 yılı içerisinde hizmete açılacağını söyledi.