X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kozcağız Arıtma Tesisi İnşaatı Hızla Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kozcağız Arıtma Tesisi İnşaatı Hızla Devam Ediyor

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 16:32
KOZCAĞIZ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KARAMAN’IN GİRİŞİMLERİ SONUCU İLLER BANKASI'NA MÜRACAAT EDİLEREK, PROJESİ ONAYLANAN VE KISA SÜRE ÖNCE YAPIMINA BAŞLANAN KANALİZASYON ARITMA TESİSİ İNŞAATI SON HIZLA DEVAM EDİYOR.
Kozcağız Arıtma Tesisi İnşaatı Hızla Devam Ediyor

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman’ın girişimleri sonucu İller Bankası’na müracaat edilerek, projesi onaylanan ve kısa süre önce yapımına başlanan kanalizasyon arıtma tesisi inşaatı son hızla devam ediyor.
Kozcağız’da altyapı çalışmaları ana cadde ve ara caddelerde devam ediyor. Altyapı ve yağmur suyu şebeke hatlarını yenileyen Kozcağız Belediyesi, bir yandan kanalizasyon arıtma tesisi inşaat çalışmalarını da müteahhit firma tarafından sürdürüyor. Yatırımları yakından takip eden Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, “Kanalizasyon ve yağmur suyu şebekeleri yenileme çalışmaları devam ederken, kısa süre önce kanalizasyon arıtma tesisimizin inşaatı başladı ve hızlı bir şekilde devam ediyor. Belediyemiz ile İller Bankası tarafından özel bir şirkete yaptırılan arıtma tesisimiz, modern ve teknolojiye uygun şekilde yapılacak. İnşallah proje tamamlandığında beldemizin önemli bir sorununu daha çözüme kavuşturmuş olacağız. Gelecek nüfus oranına göre hazırladığımız, yatırımlarımızla beldemizde atık su sorunu yaşanmayacak. Kozcağız çoğu illerde, ilçelerde bile olmayan arıtma tesisi ile birlikte sağlam bir alt yapıya kavuşacak. İller Bankası tarafından ihale edilen kanalizasyon arıtma tesisi inşaatımız ve alt yapı çalışmalarımız tamamlandığında gelecek nesillere hitap eden, Kozcağız için çok büyük ve önemli yatırımları kazandırmış olacağız” diye konuştu.