X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Liseli Gençler Resim Sergisini Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Liseli Gençler Resim Sergisini Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 12:32
BARTIN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNESİNDE AÇILAN ’ÇANAKKALE DESTANDIR’ İSİMLİ FOTOĞRAF SERGİSİNİ ŞERİFE BACI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GRAFİK-FOTOĞRAF ALANI ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ.
Liseli Gençler Resim Sergisini Ziyaret Etti

Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde açılan ’Çanakkale Destandır’ isimli fotoğraf sergisini Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik-Fotoğraf Alanı öğrencileri ziyaret etti.
18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Programı kapsamında ülke genelinde olduğu gibi Bartın’da birbirinden anlamlı etkinler gerçekleştirildi. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Sergi Salonu‘nda hazırlanan ’Çanakkale Destandır’ isimli bir fotoğraf sergisine ilgi her geçen gün daha çok artıyor. Ziyaretin sonunda Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik -Fotoğraf Alanı öğrencilerine, Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından hazırlatılan araç kokuları ve ıslak mendiller gibi çeşitli hediyeler takdim edildi.