X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ulus’a Yeni Basketbol Voleybol Ve Halı Saha
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ulus’a Yeni Basketbol Voleybol Ve Halı Saha

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 21:08
ULUS BELEDİYE BAŞKANI HASAN HÜSEYİN UZUN, ANKARA’DA SPOR TOTO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEŞKİLAT BAŞKANI MEHMET KASAPOĞLU İLE HALI SAHA VE 75. YIL CUMHURİYET İLKOKULUNA YAPILACAK BASKETBOL VE VOLEYBOL SAHASI YAPIMI İŞİ İÇİN PROTOKOL İMZALADI.
Ulus’a Yeni Basketbol Voleybol Ve Halı Saha

Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Ankara’da Spor Toto Genel Müdürlüğü Teşkilat Başkanı Mehmet Kasapoğlu ile halı saha ve 75. Yıl Cumhuriyet İlkokuluna yapılacak basketbol ve voleybol sahası yapımı işi için protokol imzaladı.
Bundan sonraki süreçte yapım işi için ihaleye çıkılarak, en kısa sürede halı sahanın yapılacağını belirten Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun; "Öncelikle gençlerimizden yoğun şekilde talep gören bu hizmeti ilçemize kazandırdığımız için mutluyum. İnşaat süresinin ardından bir projemiz daha hayata geçmiş olacak. Bu sürenin de uzun bir süreç olmayacağını söyleyebilirim. Bu hizmetin ilçemize kazandırılmasında ki desteklerinden dolayı tüm Ulus halkı adına Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na, Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a, Milletvekilimiz Yılmaz Tunç’a çok teşekkür ederim" dedi.