X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bartın Meso Heyeti TÜYAP Fuarı’nda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Meso Heyeti TÜYAP Fuarı’nda

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 06:42
70 KİŞİDEN OLUŞAN BARTIN MADENİ EŞYA SANATKARLARI ODASI HEYETİ, 09-12 NİSAN 2015 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİNDE DÜZENLENEN AUTOMECHANİKA İSTANBUL 2015 ULUSLARARASI OTOMOTİV ÜRETİM, DAĞITIM VE TAMİR FUARINI ZİYARET ETTİ.
Bartın Meso Heyeti TÜYAP Fuarı’nda

70 kişiden oluşan Madeni Eşya Sanatkarları Odası heyeti, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Automechanika İstanbul 2015 Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir fuarını ziyaret etti.
“ÜYELERİMİZE BU TARZ FAALİYETLER SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
İstanbul’da Tüyap fuar merkezinde düzenlenen Automechanika İstanbul 2015 Uluslararası Otomotiv, Üretim, Dağıtım ve Tamir fuarına katıldıklarını açıklayan Bartın Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, üyelerin fuarlara büyük ilgi gösterdiklerini belirterek; “Üyelerimiz bu tanıtım günlerinde yeni teknolojileri de tanımış oluyor. Üyelerimizin mesleki gelişimini sağlamak amacıyla ihtiyaçlar doğrultusunda düzenlenen bu fuarların faydalı olacağına inandık. Yararlı olması noktasındaki çalışmalarımız ve faaliyetlerimiz odamız bünyesinde gerçekleştirilmeye devam edecektir. Fuara katılan üyelerimize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.