X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hastane Yatırımları Masaya Yatırıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hastane Yatırımları Masaya Yatırıldı

  • Giriş Tarihi: 20.5.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 15:54
BARTIN KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ TARAFINDAN BARTIN DEVLET HASTANESİ'NİN MEVCUT DURUMU VE YAPILACAK YATIRIMLARLA İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Hastane Yatırımları Masaya Yatırıldı

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından Bartın Devlet Hastanesi’nin mevcut durumu ve yapılacak yatırımlarla ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Bartın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından değerlendirme toplantısı yapıldı. Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İnsan Kaynakları Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Ercan Özgül ve Mali Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Turhan Sulhan’ın başkanlığında düzenlenen toplantıda Bartın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Osman Açıkgöz, Bartın Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, Bartın Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Demir ve sağlık kuruluşlarının şube müdürleri hazır bulundu. Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Osman Açıkgöz, tarafından yapılan il sunumu ile başlayan toplantıda, yapılan sağlık yatırımları ile ilerleyen süreçte planlanan yatırımlar hakkında kapsamlı değerlendirmeler yapıldı.
Yapılan yatırımların olumlu karşıladıklarını söyleyen Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Mali Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Turhan Sulhan bundan sonra planlanan yatırımlar için de destek sözü verdi.