X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tunç’tan Ulus AK Parti Teşkilatlarına Teşekkür Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tunç’tan Ulus AK Parti Teşkilatlarına Teşekkür Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 16.6.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 05:43
AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ, 7 HAZİRAN SEÇİMLERİ SONRASI ULUS, ABDİPAŞA VE KUMLUCA BELDELERİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ. TUNÇ, SEÇİM ÇALIŞMALARINDA GAYRET GÖSTEREN TÜM İLÇE VE TEŞKİLATI MENSUPLARINA TEŞEKKÜR ETTİ.
Tunç’tan Ulus AK Parti Teşkilatlarına Teşekkür Ziyareti

AK Parti Milletvekili Yılmaz Tunç, 7 Haziran seçimleri sonrası Ulus, Abdipaşa ve Kumluca beldelerine ziyaret gerçekleştirdi. Tunç, seçim çalışmalarında gayret gösteren tüm ilçe ve teşkilatı mensuplarına teşekkür etti.
Milletvekili Tunç, Ulus AK Parti İlçe binasında yaptığı açıklamada; “Hedefimiz bu seçimde 2 milletvekilliliğini de kazanmaktı, teşkilatlarımızla birlikte iki milletvekili adayı olarak çok gayretli ve uyum içerisinde çalıştık, ama olmadı, halkımızın takdiri bu yönde şekillendi, saygı duyuyoruz. Bartın’da Türkiye ortalamasının 1 puan üstünde yüzde 41,5 oy aldık. Bartın’a önceki dönemlerde olduğu gibi, yeni dönemde de çok büyük eserler kazandıracağız. Bartın’ın gelişmesi ve kalkınması için var gücümüzle çalışacağız. Halkımız önceki iki dönemde bizim çalışma azmimize şahit oldu, onların güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmadık, yeni dönemde de çıkarmayacağız. Bize oy veren vermeyen hiçbir ayrım yapmadan herkese hizmet etmeye devam edeceğiz. Ankara’da Bartın’ın sesi olmaya, yatırımları yine yağmur gibi memleketimize yağdırmaya, dev yatırımlarla Bartın’ı büyütmeye devam edeceğiz” diye konuştu.