X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 3. Kattan Mucize Kurtuluş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

3. Kattan Mucize Kurtuluş

  • Giriş Tarihi: 20.7.2015 02:50 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 06:29
BARTIN DEVLET HASTANESİNDE İLK MÜDAHALESİ YAPILAN KÜÇÜK ESAT DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİNE SEVK EDİLDİ
3. Kattan Mucize Kurtuluş

’da 19 aylık bir çocuk misafirliğe gittikleri evin 3’üncü kat balkonundan düşerek yaralandı.
Edinilen bilgiye göre, olay Esentepe Mahallesi Türbe Yolu Sokak’ta meydana geldi. Edirne’de yaşayan Çağlar ve Hatice Mengeçoğlu çifti bayram ziyareti için Bartın’da bulunan akrabalarının yanına geldi. Aile bireylerinin evde sohbet ettiği sırada Mengeçoğlu çiftinin çocukları Esat (2) isimli çocuğu balkona çıktı. Balkonda oynamaya başlayan küçük çocuk, korkuluklardan aşağı baktığı sırada aniden kayarak 3’üncü kattan beton zemine düştü. Baba Çağlar Mengeçoğlu tarafından Bartın Devlet Hastanesi aciline kaldırılan küçük Esat, burada tedavi altına alındı.
Çocuğun hastanede yapılan muayenesinde düşmeye bağlı olarak akciğerinde yırtılma ve beyinde ödem oluştuğu tespit edildi. Acil serviste yapılan müdahalenin ardından ambulansla Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edilen küçük çocuğun yapılan tetkiklerinde hayati tehlikesinin bulunmadığı ifade edildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturmanın ise sürdüğü öğrenildi.