X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çağlar Ve Çelik’ten Okul Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çağlar Ve Çelik’ten Okul Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:40
BATMAN VALİ YARDIMCISI ŞENER ÇAĞLAR VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET ÇELİK, SİTE MAHALLESİ'NDE EĞİTİM VEREN ATATÜRK ANA, İLK VE ORTAOKULU'NU ZİYARET ETTİ.
Çağlar Ve Çelik’ten Okul Ziyareti

Vali Yardımcısı Şener Çağlar ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Site Mahallesi’nde eğitim veren Atatürk Ana, İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.
Site Mahallesi’nde bulunan Atatürk Ana, İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret eden Vali Yardımcısı Şener Çağlar ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i okul müdürleri karşıladı. Atatürk Ortaokulu’nu gezen Çağlar ve Çelik, müdür Hayri Nurullah Yıldırım’dan okul ile ilgili bilgi aldı. Daha sonra okulun kütüphanesini, fen, matematik, müzik sınıfını gezen Çağlar ve Çelik öğretmenlerden bilgi alarak, müzik kurslarına katılan 6. sınıf öğrencisinin gitarla çaldığı parçaları dinledi.
Okulları gezen Çağlar ve Çelik, son olarak okul bahçesinde, Batman Bisiklet ve Sağlıklı Yaşam Derneği’nin, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençlik Projeleri Destekleme Programı kapsamında desteklediği, ‘Pedallar macerayla buluşuyor’ etkinliğine katılarak, dernek yetkililerinden bilgi aldı.
Çağlar ve Çelik, incelemelerin ardından okuldan ayrıldı.