X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kadına Şiddet Eğitimleri Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kadına Şiddet Eğitimleri Devam Ediyor

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
BATMAN GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN “KADINA ŞİDDETTE ERKEKLERİN BİLİNÇLENDİRİLMESİ VE KADININ SOSYAL HAYATA KAZANDIRILMASI” PROJESİ KAPSAMINDA KADINA ŞİDDET İLE İLGİLİ BİLİNÇLENDİRME ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR.
Kadına Şiddet Eğitimleri Devam Ediyor

Gönüllüleri Derneği tarafından yürütülen “Kadına şiddette erkeklerin bilinçlendirilmesi ve kadının sosyal hayata kazandırılması’ projesi kapsamında kadına şiddet ile ilgili bilinçlendirme etkinlikleri devam ediyor.
Beşiri ilçesinde yapılan bilinçlenme etkinliğine 150 kadın katıldı. Etkinlikte konuşma yapan Batman Gönüllüleri Derneği Başkanı Şükran Doğu, kadın haklarının korunması kadına yönelik her türlü şiddettin ve ayrımcılığın ortadan kaldırılması için Batman ili ve ilçelerinde gerekli bilinçlendirmeyi sağlamak, kadınlara yönelik her türlü şiddet ve ayrımcılığı ortadan kaldırmanın ana hedeflerinin olduğunu söyledi.
Bu tür etkinliklerinin devam edeceğini anlatan Doğu, Beşiri Kaymakamlığı’na, Beşiri İlçe Milli Eğitim Müdürü Übeydullah Aydın’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.