X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kaymakam Çakıcı’dan Ziraat Odası Başkanı Ünver’e Hayırlı Olsun Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kaymakam Çakıcı’dan Ziraat Odası Başkanı Ünver’e Hayırlı Olsun Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
OSMANELİ KAYMAKAMI EDİP ÇAKICI GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YAPILAN ZİRAAT ODASI SEÇİMLERİNDE YENİDEN BAŞKAN SEÇİLEN ERTUĞRUL ÜNVER VE YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR
Kaymakam Çakıcı’dan Ziraat Odası Başkanı Ünver’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, geçtiğimiz günlerde yapılan Ziraat Odası seçimlerinde yeniden başkan seçilen Ertuğrul Ünver ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu Memnuniyeti dile getiren Ziraat Odası Başkanı Ertuğrul Ünver, “Bizler delegeler tarafından seçimle göreve getirildik. Bizlerde çiftçilerimizin her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Faydalı olacak her şeyi oda olarak yapmaya hazırız. Osmaneli Ziraat Odası’nın ismini yaptığımız çalışmalarla herkese duyuracağız. Yaptığımız her işten ve projelerimizden haberiniz olacak. Ziraat odasından desteklerini esirgemeyen ve bize hayırlı olsun ziyaretinde bulunan sayın Kaymakamımız Edip Çakıcı’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı ise, şöyle konuştu:
"İlk öncelikle yeni göreviniz hayırlı olsun. Tabii ki toprakları verimli ve zengin olan bir memlekette yaşıyoruz. Bu nedenle tarımla ilgili olan projeler konusunda çiftçilerimizi yöneltelim. Tarım için ne yapılması gerekiyorsa özveri, birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. İlçemizde bulunan diğer tarım kuruluşlarıyla dayanışma, birlik ve beraberlik içerisinde olmalısınız. Sizleri ilgilendiren projeleri yakından takip edin. Oda olarak yeni projeler üretmeye çalışın."