X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bozüyük Engelliler Derneği Üyeleri Eskişehir’i Gezdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bozüyük Engelliler Derneği Üyeleri Eskişehir’i Gezdi

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
BİLECİK’İN BOZÜYÜK İLÇESİNDE ENGELLİLER DERNEĞİ ÜYELERİ 'SOSYAL HAYATA ENGEL YOK' PROJESİ KAPSAMINDA ESKİŞEHİR DE BAZI ZİYERETLERDE BULUNDULAR
Bozüyük Engelliler Derneği Üyeleri Eskişehir’i Gezdi

’in Bozüyük ilçesindeki Engelliler Derneği üyeleri ’Sosyal Hayata Engel Yok’ projesi kapsamında Eskişehir’de bazı ziyeretlerde bulundular.
Bozüyük Belediyesi tarafından ulaşım desteği verilen proje kapsamında 30 engelli ve ailesi bir alışveriş merkezini gezdikten sonra Yunusemre Kültür Merkezinde sahnelenen tiyatro gösterisini izlediler. Dernek Başkanı İsmail Çelik, yoğun kış şartlarında pek fazla evden dışarı çıkma fırsatı bulamayan dernek üyeleri ile birlikte kendileri için güzel bir gezi olduğunu söyledi. Başkan Çelik, "Dernek olarak Bozüyük Belediyemizin katkıları ile dezavantajlı gruplarımızın sosyal hayata entegrasyonlarını hızlandırmak amacıyla "Sosyal hayata engel yok" projemizi fırsat buldukça hayata geçirmeye çalışıyoruz. Çok güzel ve farklı bir gün yaşadık. Her fırsatta sosyal hayata engel olmadığını yaptığımız uygulamalarla göstermeye çalışıyoruz. Projeye destek veren Belediye Başkanımız Fatih Bakıcı’ya çok teşekkür ediyoruz. Bizim dernek olarak bu anlamda toplumumuzun her kesimine ihtiyacımız var. Dernek olarak belediyemizin desteği ile bu tip etkinliklerimize devam edeceğiz" dedi.