X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hafta Sonu Oynanan Olaylı Maçın Faturası Belli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hafta Sonu Oynanan Olaylı Maçın Faturası Belli

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
BİLECİK'TE OSMANELİ İLÇESİNDE GEÇTİĞİMİZ HAFTA SONU OYNANAN OSMANELİ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR, BİLECİKSPOR OLAYLI MAÇININ FATURASI BELLİ OLDU.
Hafta Sonu Oynanan Olaylı Maçın Faturası Belli

’te Osmaneli ilçesinde geçtiğimiz hafta sonu oynanan Osmaneli Gençlerbirliği Spor, Bilecikspor olaylı maçının faturası belli oldu.
Osmaneli İlçe Stadı’nda oynanan Bilecik 1. Amatör Lig’in 18. haftasında Osmaneli Gençlerbirliğispor ile Bilecikspor arasında oynanan futbol müsabakasının son düğünün ardından ortalık savaş alanına dönmüştü. Son dakika faul gerekçesiyle Osmaneli Gençlerbirliğispor golünü vermeyen maçın orta hakemi Barkın Kara’ya maç sonunda futbolcular ve taraftarlar sözlü ve filli tacizler olmuştu. Bu yaşanan olaylar sonrası maçın hakemi 15 dakika sonra soyunma odasına gidebilmiş, Osmanelili taraftarlar tarafından taşlanan Bilecikspor’lu taraftar stattan 1,5 saat sonra ayrılabilmişlerdi.
Dün toplanan Bilecik Futbol İl Tertip Komitesi Osmaneli’nde tribün olaylarında hakem ve gözlemci raporlarına istinaden Osmaneli Gençlerbirliğispor 1 maç saha kapatma cezası verdi. Ayrıca hakem raporunda isimleri geçen Osmaneli Gençlerbirliğispor’lu oyuncular, Lokman Aydemir, Ozan Aydemir ve Mehmet Mert Kaya’nın Disiplin Kuruluna sevk kine karar verildiği bildirildi.
Osmaneli Gençlerbirliğispor, Söğüt Spor maçını Gölpazarı İlçe Stadı’nda oynayacak.