X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bozüyük’te Yolcu Otobüsü Denetimi Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bozüyük’te Yolcu Otobüsü Denetimi Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
BİLECİK’İN BOZÜYÜK İLÇESİNDE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI TRAFİK TESCİL VE DENETLEME BÜRO AMİRLİĞİ EKİPLERİNCE ŞEHİRLER ARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPAN OTOBÜSLER DENETLEDİ. TRAFİK TESCİL VE DENETLEME BÜRO AMİRİ BAŞKOMİSER ERCAN KARATAŞ
Bozüyük’te Yolcu Otobüsü Denetimi Yapıldı

’in Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekiplerince şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan otobüsler denetledi.
Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri Başkomiser Ercan Karataş, denetlemenin amacının şehirlerarası otobüslerin karıştığı trafik kazalarını önlemek ve vatandaşların huzurlu bir yolculuk yapmalarını sağlamak olduğunu söyledi. Karataş, "Yolcu taşımacılığı yapan başta otobüsler olmak üzere toplu taşıma araçlarının karıştığı kazaların önlenebilmesi için şehirlerarası karayollarında toplu taşıma hizmetlerinde kullanılan araç ve şoförlerin etkili ve sürekli şekilde seyahat öncesi ve seyahat esnasında denetlenmesi planlanıyor. Denetim esnasında mevzuata uygun olmayan taşıtlar seferden men ediliyor" dedi.
Yapılan denetimlerde 22 otobüs ve sürücüsünün kontrol edildiği ve denetimlerin belirli aralıklarla devam edeceği bildirildi.