X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya Almanya’dan Misafir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya Almanya’dan Misafir

  • Giriş Tarihi: 9.6.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 10.6.2015 05:06
ALMANYA GEMEİNDE TİMMENDORFER STRAND BELEDİYE BAŞKANI HATİCE KARA VE BİLECİK AK PARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANI GÜLCAN NAMAL, BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI'YI, MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya Almanya’dan Misafir

Almanya Gemeinde Timmendorfer Strand Belediye Başkanı Hatice Kara ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülcan Namal, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, Hatice Kara ve Gülcan Namal’a teşekkür etti. Konuklarına Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları ve yeni projeler hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, Almanya’dan Bilecik’e konuk ağırlamaktan duydukları memnuniyeti belirtti. Almanya Gemeinde Timmendorfer Strand Belediye Başkanı Hatice Kara ise tarihi ve kültürel özellikleri yanısıra doğal güzelliklere sahip Bilecik’e hayran kaldığını belirterek, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya, Bilecik’e yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.
Meslektaşı ile birçok konuda fikir alışverişleri yapan Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretin sonunda Almanya Gemeinde Timmendorfer Strand Belediye Başkanı Hatice Kara’ya, üzerinde Osmanlı arması bulunan bir tabak ile Bilecik seramiğinden yapılmış kahve fincanı takımı hediye etti.