X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tayini Çıkan Cumhuriyet Başsavcısı Ve Ağır Ceza Reisine İftar Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tayini Çıkan Cumhuriyet Başsavcısı Ve Ağır Ceza Reisine İftar Yemeği

  • Giriş Tarihi: 23.6.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 23.6.2015 13:36
İFTAR YEMEĞİ
Tayini Çıkan Cumhuriyet Başsavcısı Ve Ağır Ceza Reisine İftar Yemeği

Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun (HSYK) kararnamesiyle tayini çıkan Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Yaşar ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Halil İbrahim Aktepe’ye iftar yemeği verdi.
Bilecik Polis Evi’ndeki iftara, Vali Nayir ve eşi Münevver Nayir, 2. Jandarma Eğitim Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç ve eşi Nesrin Koç, Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı, Cumhuriyet Başsavcısı Yaşar, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Aktepe, Baro Başkanı Halime Aynur, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Murat Darçın, Vali Yardımcıları Mehmet Taşdöğen, Halil İbrahim Acır ve Mustafa Güney, 9. Jandarma Eğitim Komutanı Albay Mehmet Yiğit ile emniyet müdür yardımcıları ve şube müdürleri katıldı. Vali Nayir, tayini çıkan Yaşar ve Aktepe’ye Bilecik’e yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.
Yaz kararnamesiyle Cumhuriyet Başsavcısı Yaşar, Denizli Cumhuriyet Savcılığına, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Aktepe de İstanbul hakimliğine atanmıştı.