X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bin-genç-der Yönetimi İstişare İçin Ümraniye’de Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bin-genç-der Yönetimi İstişare İçin Ümraniye’de Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 12:23
BİNGÖL GENÇ İLÇESİ VE ÇEVRE KÖYLERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ (BİN-GENÇ-DER) YÖNETİMİ, GÜNDEMLERİNDEKİ KONULARIN GÖRÜŞÜLMESİ VE İSTİŞARE EDİLMESİ AMACIYLA TOPLANDI.
Bin-genç-der Yönetimi İstişare İçin Ümraniye’de Bir Araya Geldi

Genç İlçesi ve Çevre Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği (Bin-Genç-Der) yönetimi, gündemlerindeki konuların görüşülmesi ve istişare edilmesi amacıyla toplandı.
İstanbul’da faaliyet gösteren Bin-Genç-Der Yönetim Kurulu üyeleri, gündemlerindeki konuların görüşülmesi ve istişare edilmesi amacıyla Ümraniye’de bir kafede toplandı. Kafe sahibi Adnan Sanır’ın daveti üzerine Bin-Genç-Der Başkanı Halit Sanır öncülüğünde bir araya gelen Yönetim Kurulu üyeleri, dernek binasının yer konusundaki sorunun çözümü ile Genç ilçesinde yapılabilecek etkinlikler hakkında fikir alışverişlerinde bulundu.
Ümraniye’de gerçekleştirilen istişare toplantısının verimli geçtiğini ifade eden Bin-Genç-Der Başkanı Halit Sanır, bu gibi toplantıların sıklıkla yapılacağını söyledi.
Üyeleri birbirine kenetlenmiş, topluma karşı duyarlılığını sergileyen, düşünen, tartışan, söylemler geliştiren bir sivil toplum örgütü olabilmek için üyelerin etkin katılımını sağlayacak bu gibi ortamların oluşturulması için daha fazla bir araya geleceklerini belirten Sanır, İstanbul’daki çalışmaların tamamlanması ile birlikte Genç ilçesinde de istişare toplantıları düzenleyeceklerini sözlerine ekledi.