X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tatso’dan Konferans
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tatso’dan Konferans

  • Giriş Tarihi: 22.2.2015 16:58
BİTLİS’İN TATVAN TİCARET VE SANAYİ ODASI İL KADIN GİRİŞİMCİLER VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU TARAFINDAN PROF. DR. MİTHAT MELEN’İN KATILIMIYLA “2015 TÜRKİYE VE DÜNYA EKONOMİ, SOSYAL VE SİYASAL YAŞAM” KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ.
Tatso’dan Konferans

’in Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu tarafından Prof. Dr. Mithat Melen’in katılımıyla “2015 Türkiye ve dünya ekonomi, sosyal ve siyasal yaşam” konulu konferans düzenlendi.
Tatvan Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferansın açılış konuşmasını yapan Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Dağdağan, Türkiye’deki özel sektörün nakit konusunda daraldığını ve bu konuda ticaret odası olarak da sıkıntılar yaşadıklarını söyledi.
Bu konferansın çok faydalı olacağına inandıklarını belirten Tatvan Kaymakamı Murat Erkan ise, katkılarından dolayı Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası ile Bitlis İl Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu’na teşekkürlerini iletti.
Yapılan konuşmaların ardından Prof. Dr. Mithat Melen, “Türkiye ve dünya ekonomi, sosyal ve siyasal yaşam” konularıyla ilgili tecrübelerini paylaştı.
Soru cevap şeklinde devam eden konferans sonrası Melen’e tablo hediye edildi.