X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Aday Adayı Dağdağan, Çalışmalarına Hız Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Aday Adayı Dağdağan, Çalışmalarına Hız Verdi

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 14:28
YAPILACAK OLAN GENEL SEÇİMLERDE BİTLİS MİLLETVEKİLİ OLMAK İÇİN ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU YAPAN VE BİTLİS’TEKİ ÇALIŞMALARINA HIZ VEREN AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI NURİ DAĞDAĞAN, GÜROYMAK’TA COŞKUYLA KARŞILANDI.
Aday Adayı Dağdağan, Çalışmalarına Hız Verdi

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Nuri Dağdağan, Güroymak’ta coşkuyla karşılandı.
Bitlis’te çok sevilen ve geniş bir aileden olduğunu belirten Dağdağan, öz geşmişini kısaca anlatarak, “1954 yılında Bitlis’in Tatvan ilçesi Adabağ köyünde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Tatvan’da ve Van’da tamamladım. Henüz çok genç yaşlarda ticarete atıldım ve aile şirketi kurdum. Şirketimle beraber 7 yıl Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevinde bulundum. Ayrıca, Anavatan Partisi’nde uzun süre Bitlis İl Başkanlığı görevinde bulundum. Bununla birlikte spor alanında da bölgede geniş çaplı hizmetlerimiz oldu. Şirketlerimdeki yetkilerimi 2000 yılı itibarıyla çocuğuma devrettim ve şu anda şirketlerimde fahri yöneticilik yapmaktayım” şeklinde konuştu.
Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında 2023 vizyonu olan bu yolculuğa Bitlis’ten omuz vermek için aday adayı olduğunu dile getiren Dağdağan, Türkiye için ve tüm ilçeleriyle birlikte Bitlis için hizmete hazır olduklarını ifade etti.
AK Parti teşkilatlarını ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Dağdağan, “Hayırlısıyla genel seçimlerde AK Parti Bitlis Milletvekili olmak için aday adaylık müracaatımızı yaptık ve çalışmalarımıza hız verdik” dedi.
AK Parti Güroymak İlçe Başkanlığı’nda coşkuyla karşılanan Dağdağan, partililerle bir araya geldi.