X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bolu Belediyesi Sahipsiz Hayvanlara Sahip Çıkıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Belediyesi Sahipsiz Hayvanlara Sahip Çıkıyor

  • Giriş Tarihi: 8.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:27
BOLU BELEDİYESİ TARAFINDAN GEÇTİĞİMİZ YILLARDA HAYVANLARIN BESLENME VE BARINMA İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK ÜZERE ŞEHRİN BELİRLİ NOKTALARINA KOYULAN BARINMA EVLERİNDEN BU YIL DA 10 NOKTAYA YERLEŞTİRİLİYOR.
Bolu Belediyesi Sahipsiz Hayvanlara Sahip Çıkıyor

Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sahipsiz hayvanlara yönelik çalışmalar kapsamında, geçtiğimiz yıllarda hayvanların beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere şehrin belirli noktalarına koyulan barınma evlerinden bu yıl da 10 noktaya yerleştiriliyor.
Bolu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıllarda şehrin belirli noktalarına yerleştirilen sahipsiz hayvanlar beslenme ve barınma evlerinden, bu yıl da yine şehir merkezinde belirlenen 10 yeni noktaya yerleştirilerek sayıları arttırılacak. Proje ile aşırı soğuk ve sıcak havalarda sahipsiz hayvanlarımızın beslenme ve su ihtiyaçları karşılanmış olacak. Vatandaşlar tarafından da oldukça büyük ilgi gören barınma evlerinin bu yıl ilki Bahçelievler Mahallesi Muhtarlığı önünde bulunan alana yerleştirildi. İlerleyen günlerde diğer 9 tane barınma evi en uygun yerler tespit edilerek yerleştirilecek.