X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER TEM Otoyolu’nun Bolu Geçişinde Uyuşturucu Operasyonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

TEM Otoyolu’nun Geçişinde Uyuşturucu Operasyonu

  • Giriş Tarihi: 29.5.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 29.5.2015 23:34
BOLU EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KOM EKİPLERİNCE TEM OTOYOLU BOLU GEÇİŞİNDE YAPILAN OPERASYONDA, PİYASA DEĞER YAKLAŞIK 5 MİLYON TL OLAN 80 KİLOGRAM EROİN ELE GEÇİRDİ. YAKALANAN UYUŞTURUCU MADDELERİ VAN’DAN İSTANBUL’A KAÇIRMAK İSTEDİKLERİ BELİRLENEN VE DİKKAT Ç
TEM Otoyolu’nun Bolu Geçişinde Uyuşturucu Operasyonu

Emniyet Müdürlüğü KOM ekiplerince Tem Otoyolu Bolu geçişinde yapılan operasyonda, piyasa değer yaklaşık 5 milyon TL olan 80 kilogram eroin ele geçirdi.
Edinilen bilgiye göre, Bolu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri, yaklaşık bir haftadır sürdürdükleri teknik takip sonucu belirledikleri otomobilleri, TEM otoyolu üzerinde durdurdular. Durdurulan otomobillerde yapılan aramalarda, araçların iç kısımlarında zulalanmış, piyasa değeri 5 milyon TL olan 80 kilogram eroin ele geçirildi. Yakalanan uyuşturucu maddeleri Van’dan İstanbul’a kaçırmak istedikleri belirlenen ve dikkat çekmemek için kendilerine aile süsü veren ikisi kadın üç kişi de polis ekiplerince gözaltına alındı. Gözaltına alınan A.A., B.A., ve G.A. gözaltına alınarak emniyetteki işlemlerinin ardından Bolu Adliyesi’ne gönderildi.